CIĄŻA TO WYJĄTKOWY CZAS W ŻYCIU KAŻDEJ KOBIETY.

Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka w cudownym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży. Staramy się uchwycić piękne emocje, jakie towarzyszą kobietom oczekującym na swój skarb.
Kiedy najlepiej wykonać taka sesje? Mniej więcej od szóstego do ósmego miesiąca ciąży, ale wszystko zależy od przyszłej mamy, jej samopoczucia, a także tego, czy brzuszek jest wystarczająco widoczny.
Sesja brzuszkowa może zostać wykonana w naszym studio, plenerze jak i w Waszym domu. Do sesji przygotowaliśmy do wyboru suknie ciążowe.
Zarówno na sesjach studyjnych jak i plenerowych mile widziani są partnerzy jak i rodzeństwo maluszka. Ich obecność pozwoli uwiecznić nam Mamę również w ciepłej rodzinnej relacji.

Sesja noworodkowa

Sesje noworodkowe najlepiej zaplanować w pierwszych 14 dniach życia maluszka, kiedy są najbardziej senne, najedzone i zrelaksowane. Przebieg sesji jest podyktowany aktywnością noworodka, dlatego sesja może trwać nawet od godziny do kilku. Podczas sesji noworodkowej mamy czas na karmienie, przewinięcie i utulenie dzidziusia.